Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Reportáž z 2. kola OHL SB - Šarišské Michaľany (24.6.2018)

Dňa 24.6.2018 v nedeľu sa na ihrisku v Šarišských Michaľanoch konalo 2. kolo OHL SB spojené s VHSL. Súťaže sa zúčastnilo 42

hasičských družstiev, 30 v mužskej kategórii a 12 v ženskej kategórii.

35234901 1827043644030709 1537706744187191296 n

Celú súťaž odštartovalo domáce družstvo mužov, ktorým žiaľ prvý pokus nevyšiel, ale v druhom pokuse dosiahli pekný čas a to 17,51s, s ktorým obsadili 22.miesto. Po domácich mužoch nasledovalo taktiež mužské družstvo a to DHZ Lažany, ktoré s časom 18,56s obsadili 27. miesto. So štartovným číslom 3 odštartovalo družstvo z Ražňan. Prvý pokus bol pre chlapcov z Ražňan neúspešný, ale čo nevyšlo v prvom pokuse to sa im podarilo v druhom a s časom 18,48s obsadili 26. miesto v mužskej kategórii. Ako prvé ženské družstvo sa na trati ukázalo družstvo z Lúčky  a s časom 20,93s obsadili 4. miesto.

Ďalšie družstvo, ktoré sa ukázalo na trati bolo ženské družstvo z Hubošoviec, ktoré obsadilo 8. miesto a to s časom 22,11 z prvého pokusu. Po Hubošovciach nastúpili domáce ženy a tie obsadili 6. miesto s časom 21,07s.  Štartovné číslo 7 prinieslo ženám z Brezovici krásne 3. miesto a to s časom 20,22s. Po nich nasledovalo mužské družstvo z Jakubovan, ktoré si s časom 17,24s odnieslo 19. miesto.  DHZ Hermanovce muži získali s časom 17,87s 24. miesto. Muži z Uzovských Pekľan získali 6. miesto s krásnym časom a to 15,37s. Mužom z Lúčky priniesol prvý pokus s časom 15,68s 8. miesto.  Ženičky zo  Šindliara si zo súťaže odniesli krásne 2.miesto a to s časom 19,93s z prvého pokusu.

Po nich nasledovalo opäť mužské družstvo a to Ďačov, ktoré s časom 17,03s dosiahlo 18.miesto. Muži z Krivan si v druhom pokuse svoj čas zlepšili na 16,90s a umiestnili sa na 17.mieste. DHZ Hubošovce muži získali 14.miesto s časom 16,55s.  Ženské družstvo z Gregoroviec si svoj prvý neplatný pokus v druhom opravili a tak s časom 24,73s obsadili 10.miesto. Ďalšie družstvo žien a to z Chmiňan obsadilo 5.miesto s časom 20,99s.  DHZ Komarov muži s časom 17,44s obsadilo 21.miesto. Štartovné číslo 19 prinieslo mužom z Terne krásne 3.miesto s časom 15,30s. Chlapci DHZ Ďačov B prvý pokus nevyšiel. No druhý pokus s časom 15,97s im priniesol 14.miesto v mužskej kategórii.

36137035 1827043310697409 4368384410395869184 n

2.miesto v mužskej kategórii obsadilo družstvo z Vyšnej Voli a to s časom 15,25s. Po chlapcoch z Vyšnej Voli vyštartovali chlapci z Chmiňan, ktorí s časom 17,29s obsadili 20.miesto.  Sveržov A muži so štartovným číslom 23 sa umiestnili na 12.mieste.  Ďalšie družstvo bolo opäť z mužskej kategórii a to DHZ Tichý Potok a s časom 19,04s sa umiestnili na 29.mieste. Muži z Ľubovca si s časom 15,91s odniesli 11.miesto a muži zo Šindliara s časom 16,60s si odniesli 15.miesto.

Po mužských družstvách sa so štartovným číslom 27 na trati ukázalo ženské družstvo z Terni a s časom 18,56s si odniesli nádherné 1.miesto. Získali aj najlepšiu prúdarku a to s časom 17,50s.  Po nádhernom výkone žien z Terni nastúpili  na trať muži z Hrabovca, ktorí sa umiestnili na 10.mieste s časom 15,74s. Ďalší nádherný výkon predviedli muži z Fire RacingSport, ktorí sa stali víťazmi v mužskej kategóorii a to s časom 14,96s a taktiež získali aj cenu o najlepšieho prúdara s časom  14,52s. DHZ Nemcovce muži obsadili s časom 18,68s 28.miesto. Mužské družstvá Rokytov a Sveržov B obsadili 5. a 4.miesto. Mužom z Bzenova druhý pokus nevyšiel, ale prvý pokus im priniesol 7.miesto a ženičky z Bzenova si odniesli 12.miesto s časom 33,66s. Ženy z Hankoviec s časom 22,09s obsadili 7.miesto.

Ženičky z Hrabovca obsadili s časom 24,21s 9.miesto. Po nich ako posledné ženské družstvo nasledovali ženy z Raslavíc a s časom 27,60s obsadili 11.miesto v ženskej kategórii. Muži z Gregoroviec s časom 17,76s obsadili 23.miesto a muži z Hankoviec obsadili 9.miesto s časom 15,70s. Posledné družstvo, ktoré sa ukázalo na trati bolo mužské družstvo z Raslavíc a to si s časom 16,82s odnieslo 16.miesto.

36187963 1827043520697388 2487910619966078976 n

Aj napriek nepriaznivému počasiu súťaž dopadla výborne. Ďakujeme všetkým sponzorom a zúčastneným družstvám za krásne spríjemnenie nedele a tešíme sa na vás opäť v ďalšom kole OHL SB.